TFF 1. Lig’de liderliğini sürdüren takımımızın tecrübeli hocası Hakan Keleş açıklamalarda bulundu.

TFF 1. Lig’in 27. Haftasında Yılport Samsunspor’la deplasmanda karşılaşacak olan takımımız, karşılaşmanın hazırlıklarına aralıksız devam ediyor.

Deplasmanda oynayacağımız Yılport Samsunspor karşılaşmasının 6 puanlık bir maç olduğuna vurgu yapan tecrübeli hocamız Keleş, son haftalarda yaşanılan puan kayıplarının bu maç ile telafi edilebileceğini söyledi.
Son üç haftada yaşanılan puan kayıplarının üzücü olduğunu belirten Keleş, Giresunspor’un her takımı yenebilecek güçte bir takım olduğunu söyleyerek şunları aktardı;
“ Son üç haftada yaşadığımız puan kayıpları ile hem üzdük hem de üzüldük. Cumartesi günü deplasmanda oynayacağımız Samsunspor karşılaşması bizim için 6 puanlık bir maç değerinde. Kaybettiğimiz puan kayıplarını telafi edebileceğimiz bir maç olacak. İçinde bulunduğumuz durum itibari ile herkes her şeyin farkında. Bir kredimiz vardı, bu krediyi tükettik. Ancak her şey tamamen bizim elimizde çünkü rakiplerimiz ile oynayacağız. Önümüzde oynayacak olduğumuz maçlar bizim kazanabileceğimiz maçlar. Bunu daha önce yaptık. Ligde ki her takımı yenebilecek güçteyiz. Yaşadığımız puan kayıpları sebebiyle biraz sendeledik ancak bu bizi amacımızdan ve hedefimizden saptıracak bir şey değil. Biz sezon başında şampiyonluğu bu şehre armağan edeceğimizi söylemiştik. Bugün bunun için her şeyimiz ortaya koyarak çalışıyor gayret ediyoruz. Bundan sonraki süreçte Liderliğimizi koruyacak ve sezon sonunda şampiyonluğa ulaşacağız. Bizim İnancımız tam.” Şeklinde konuştu.

TARAFTARIMIZ BİZE İNANSIN!
“Son üç maçta alınan puan kayıpları hem bizi hem de taraftarımızı üzdü. Ancak hiç bir şey bitmiş değil üç maç kaybetmiş olmamıza rağmen hala lider konumdayız. Biz bu sezon Giresunspor ile daha önce yaşanmamış pek çok başarıyı yaşadık yaşattık. Sezon sonunda da yine büyük bir başarıya imza atarak bu şehre şampiyonluğu armağan edeceğiz. Bu yolda yürürken ihtiyaç duyduğumuz en önemli şey taraftarımızın desteği. Taraftarımız bize inansın ve desteklerini esirgemesin.”

Leave a comment

ABONE OL

En güncel haberlerden ve güncellemelerden ilk önce haberdar olmak için mail listemize abone olabilirsiniz.