Teknik Direktörümüz Hakan Keleş Kulüp Medyamıza yaptığı açıklamada geride kalan 9 haftayı değerlendirdi.

Teknik Direktörümüz Hakan Keleş geride kalan 9 haftada 14 puan toplayarak lig’deki hedeflerine ulaşmak için yoğun şekilde çalıştıklarını ifade etti.

Keleş, sezon başında kurdukları kadrodan memnun olduğunu ancak yeni kadro kurmanın zorluklarını yaşadıklarını belirterek, “Bu sene yeni bir takım kurduk. Bu sebeple yeni bir takım olmanın zorluklarını yaşıyoruz. Ligin başlangıcında talihsizlikler neticesinde ilk maçımızda lisanslarımız yetişmedi genç oyuncularımızla sahaya çıkmak durumunda kaldık. Ardından Ligin 9. Haftasına geldiğimizde de bir maç pandemiden dolayı ertelendi. Bu süreçte 14 puan topladık daha da fazla puan toplayabilirdik ama lig uzun bir maraton iyi bir kadro kurduğumuzu düşünüyorum ve bu kadro bizi hedefimize ulaştıracak bundan eminim” dedi.

HEDEF SÜPER LİG!

Ligde verilen mücadelede yoğun mesai harcayarak ilk yarıyı iyi bir puanla kapatmayı hedeflediklerini belirten Teknik Direktörümüz Hakan Keleş, “Ligde bir üst lige çıkmak için mücadele ediyoruz. Bizim için her maç çok önemli önümüzdeki süreci maç maç değerlendiriyoruz gerekli tüm analizlerimizi yaparak maç performanslarımızı değerlendiriyoruz. İlk yarıda ki performansımız neticesinde iyi bir puan toplarsak sonuca da ulaşacağımızı düşünüyoruz dedi.”

21 GÜNDE 7 MAÇ ! “ADİL DEĞİL”

TFF’nin açıkladığı maç programı ile ilgili adil olmayan bir durumla karşı karşıya kaldıklarını söyleyen Teknik direktörümüz Hakan Keleş, “Federasyonun açıkladığı maç programı ile ilgili adaletsiz bir durum ile karşı karşıya kaldık. Önümüzde 21 güne sığdırılmış toplam yedi maçımız var. Evet içinde bulunduğumuz zorlu dönemden dolayı her kesimde olduğu gibi futbol kesiminde de bazı sıkıntılar olabiliyor ancak bu kadar kısa bir zaman içerisinde bu denli yoğun bir programı neden yaptılar anlayamıyoruz. Pandemi nedeniyle ertelenen bir maçımız olmuştu bunu da bu süre içerisine dahil ettiler en azından bu maçı ileri bir tarihe atmış olsalardı bizim içinde çok iyi olurdu buradaki yaklaşımı maalesef ki adil bulmuyorum. Tüm bu yoğun programa rağmen Giresunspor olarak biz iyi bir takım kurduk geniş bir kadromuz var kupada da mücadelemize devam ediyoruz inşallah hedefimize ulaşacağız” dedi.

TARAFTAARLARIMIZIN DESTEĞİNİ HİSSEDİYORUZ

Bu sezon 1970 ruhuyla çıktığımız yolda taraftarlarımız bizlere çok fazla destek veriyorlar. Biz de onları mahcup etmemek için başta başkanımız, yönetim kurulumuz ve tüm çalışanlarımız ile birlikte çok çalışıyoruz, çok emek sarf ediyoruz. Yeni stadyuma geçtiğimizde ve taraftarımızla buluştuğumuzda daha da güçlü olacağız. Biz bu sezon 50 yıllık süren bir hasreti sonlandırabilecek inanca sahip olduğumuzu düşünüyorum. Bizlere inansınlar güvensinler ve hep desteklesinler.

GALİBİYETİMİZİ TARFTARA HEDİYE ETMEK İSTİYORUZ!

TFF 1. Lig’in 10. Haftasında içerde oynayacağımız Samsunspor maçına ilişkin açıklamada bulunan Keleş, “ Bizim için her maç olduğu gibi Samsunspor maçı da çok önemli rakibimizin süper lig yolunda ciddi bir takım olduğunu biliyoruz. Biz bu maça 6 puanlık bir maç olarak bakıyoruz. İnşallah sahadan galibiyetle ayrılıp bu galibiyeti de taraftarlarımıza ve bizi sevenlere armağan etmek istiyoruz” dedi.

ABONE OL

En güncel haberlerden ve güncellemelerden ilk önce haberdar olmak için mail listemize abone olabilirsiniz.