Teknik Direktörümüz Hakan Keleş Kulüp Medyamızla yaptığı röportajda Boluspor maçı öncesi değerlendirmelerde bulundu.

Geçtiğimiz hafta deplasmanda karşılaştığımız Bursaspor maçındaki galibiyetin büyük oranda moral getirdiğini belirten Teknik Direktörümüz Hakan Keleş,  “ Lig’in ikinci haftasında yaşadığımız sıkıntılar ve talihsizlikler sonucunda kaybettiğimiz puanlar moralimizi düşürmüştü. Ancak  Bursaspor maçında oynadığımız iyi oyun ile elde ettiğimiz galibiyet  bizim için büyük moral oldu” dedi.

Çok Daha Güçlü Bir Giresunspor Olacağız

Günden güne uyum sorununun çözüldüğünü ve bu sorun ortadan kalktığında hedefimiz olan bir üst Lig’e çıkacaklarını söyleyen Teknik Direktörümüz Hakan Keleş, “ Takımımız günden güne daha iyi anlaşıyor birlikte geçirdikleri zaman neticesinde başlarda yaşadığımız uyum sorununu büyük oranda çözmüş bulunuyoruz, bu uyum sorunu tamamen çözüldüğünde bir üst lig hedefimize ulaşabiliriz. Her maç  olduğu gibi bu maçta da yoğun ciddiyet ve disiplinle tüm konsantrasyonumuzu Boluspor maçına yoğunlaştırdık. İç sahamızda alacağımız galibiyetle hedefimize bir adım daha yaklaşmış olacağız. Her zaman söylediğimiz gibi Lig uzun bir maraton bizler bu uzun yolda taraftarımızın desteğini her zaman hissediyoruz, biliyoruz ki taraftarımıza ve yeni stadımıza kavuştuğumuzda çok daha güçlü bir Giresunspor olacağız” dedi.

Milli Maç Arası Hazırlıklarımız Devam Edecek!

Boluspor maçının ardından Milli Maç arasına girecek olan takımımızın bu süreyi en iyi şekilde değerlendireceğini belirten Teknik Direktörümüz Hakan Keleş, “Boluspor maçının ardından Milli maç arasına gireceğiz, maçtan sonra oyuncularımıza vereceğimiz iki gün izinin ardından kampa girecek ve  bu süreci çok iyi değerlendireceğiz. Kadromuzdan 3 yabancı 1 yerli olmak üzere toplam 4 oyuncumuzu Milli takımlarına gönderiyoruz” dedi.

Marko Milinkoviç’in Sakatlığı Devam Ediyor!

Sağ ayak başparmağında yaşadığı sakatlık nedeniyle bir süredir takımdan ayrı çalışan Marko Milinkoviç, dün gerçekleşen antrenmanda takımla birlikte antrenmana çıktı. Sakatlığının tam anlamıyla geçmemesi sebebiyle Boluspor karşılaşmasında görev alamayacağı bildirilen Marko Milinkoviç’in bugün çekilecek olan röntgen sonucuna göre önümüzdeki günlerdeki durumu da netlik kazanmış olacak. Öte yandan Keçiörengücüspor’dan takıma dahil olan Madinda ise henüz hazır olmadığı için kadroda yer alamayacak.

Leave a comment

ABONE OL

En güncel haberlerden ve güncellemelerden ilk önce haberdar olmak için mail listemize abone olabilirsiniz.