Teknik Direktörümüz Hakan Keleş katıldığı Televizyon programında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

“YAPTIĞIMIZ KADARINI YAPSAK BİZE YETERLİ OLACAK”

Teknik Direktörümüz Hakan Keleş takım olarak iyi bir uyum yakaladıklarını ve tüm şehir ile birlikte kenetlendiklerini söyledi. Yeni ve sıfırdan bir takım kurduklarını ve bu durumun getirdiği olumsuzlukları ligin ilk iki maçında gördüklerini ifade eden teknik direktörümüz Hakan Keleş şunları kaydetti;

“Biz sezon başında yeni ve sıfırdan bir takım kurduk. Tabi ki bunun zorluklarını da gördük kolay bir süreç değildi bu sürecin zorluğunu sezonun ilk iki maçında da yaşadık.  Fakat süregelen süreçte takım ruhunu hızlı ve  çok iyi iyi bir şekilde sağladığımızı düşünüyorum. Çünkü isteyen arzulayan bir takım var. Kadromuz yavaş yavaş oturdu. Son 6 maçımızda gayet iyi bir şekilde geçti. Bundan sonrada yaptığımız kadarını yapsak bize yeterli olacak gibi görünüyor. Çünkü ikinci yarı çok daha zor geçecek geçen sezon Hatayspor  ilk devrede 36 puan almış, ikinci devrede 30 puan toplayarak ve şampiyonluğu yaşadılar. Herkes Giresunspor’un sezon sonunda iyi arzuladığı Süper Lig’e çıkmasını istiyor. Bunun için tüm şehir kenetlendik. Başkanımız da bu konuda çok iyi adımlar attı Gerekli desteği görüyoruz.”

SON 6 MAÇTA GOL YEMEYEN BİR TAKIM OLMAYI BAŞARDIK.

“Dünyayı saran Covid -19 salgını sebebiyle her kesimde olduğu gibi spor camiasında da zor günler yaşandı. Aldığımız yüksek tedbirler sayesinde çok fazla olmasa da bizde etkilendik. Sakat ve cezalı oyuncularımız oldu. Yoğun ve sıkışık bir programdan geçtik, 1 ayda 9 maç oynadık bu da bizim için ciddi yoğun bir program oldu. Ancak buradan da güzel bir şekilde çıkmayı başardık. Evet sezona belki iyi başlamadık ama takım oturdukça iyi şeyler yaptık. Son 6 maçta da gol yemeyen bir takım olmayı başardık iyi bir  şekilde ilerliyoruz.”

“BİZİ BURAYA ONLAR İLE BİRLİKTE GELDİK ONLAR İLE BİRLİKTE DEVAM EDECEĞİZ”

“Bizim şuan transferimiz kapalı çalışmalar var başkanımız açmak istiyor. Şuan transfer için bir ihtiyaç var ancak takıma çok fazla oyuncu dahil etmek istemiyorum. Transfer tahtamız açıldığı takdir de biz de kadromuzda oynayabilecek nokta  3-4 transfer yapmak isteriz.  Ancak ben içerdeki oyuncularıma güveniyorum. Bugün bu başarıya onlar ile birlikte geldik, bizi buraya onlar getirdi bu çocukların burada çok büyük bir emeği var bundan sonra da onlarla devam edeceğiz ben kadroma güveniyorum.

Şehirde yarım asıra yakın zamandır süregelen bir Süper Lig hasreti var. Ve bu gerçekten ciddi anlamda uzun süren bir hasret ve İnsanlar bu özlemin bitmesini gerçekten çok fazla istiyor. Tabi ki bu durumun etkilerini, bu durumunun getirdiği destekleri bizde hissediyoruz. Valimiz, Belediye Başkanımız sağ olsunlar bizlerden desteklerini esirgemiyorlar her fırsatta maçlarımıza antrenmanlarımıza gelerek bizleri ziyaret ediyorlar. Biz şehir olarak kenetlendik. Güzel şeyler yapıyoruz inşallah sonunu da aynı güzellikte getiririz diye düşünüyorum. “

Leave a comment

ABONE OL

En güncel haberlerden ve güncellemelerden ilk önce haberdar olmak için mail listemize abone olabilirsiniz.