44 yıl sonra süper lige yükselerek yılların özlemi sona erdiren Giresunspor’da yeni sezon hazırlıkları hız kesmeden devam ediyor.
Sezonun tamamında takımının başında görev yapan başarılı Teknik Direktör Hakan Keleş, süper ligde 2021-2022 sezonu öncesinde açıklamalarda bulundu.
Sezon başında çok sıkıntılı bir süreçten geçerek sezonu şampiyonluk kupasıyla noktaladıklarını ifade eden Keleş, “Yazdığımız hikayenin sonunun güzel bitmesi sevincimizi ikiye katladı. Futbolcularımızın hepsi çok karakterli çıktılar. Başkanımız hep yanımızda oldu. Birlik ve beraberliği de sağlayınca takım olmayı başardık, bunu sahaya yansıtarak ipi göğüsledik” dedi.

Yeni sezon hazırlıklarını titizlikle yürüttüklerini belirten Keleş, “Yeni sezonda güçlü bir kadro kurabilmek için yoğun bir şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Başkanımız ile birlikte hemen her gün irtibat halindeyiz ve iyi bir koordinasyonda çalışıyoruz. Planlı ve programlı bir şekilde hareket ediyoruz. İç transferde görüşmelerimiz sürüyor burada uygulayacağımız plan ve programımız belli. Dış transferler ile ilgili de takibimizde olan oyuncular var. Burada da bir liste oluşturacağım. Süper Lig’den de 3-4 yerli oyuncu transfer etmek istiyoruz. Şuan için kesin olarak anlaştık diyebileceğimiz bir oyuncumuz yok. Her türlü seçeneği titizlikle yürütüyoruz. “ açıklamasında bulundu.

44 yıl aradan sonra tekrar Süper Lig’e yükselme başarısı gösteren Giresunspor’un ilk sezondaki hedeflerinin ligde kalmak olduğunu vurgulayan Keleş, “ Önceliğimiz ligde kalmak. Sezon içerisinde güçlü, ne istediğini bilen, kararlı ve hırslı bir takım oluşturmamız gerekiyor. Bunun için çalışıyoruz.” dedi.

Leave a comment

ABONE OL

En güncel haberlerden ve güncellemelerden ilk önce haberdar olmak için mail listemize abone olabilirsiniz.