Teknik Direktörümüz Hakan Keleş Kulüp Medyamıza verdiği röportajda geride kalan dört haftayı değerlendirdi.

Bursaspor ve Boluspor maçlarında alınan galibiyetlerin takımın moralini yükselttiğini ve hedeflenen takım olma yolunda iyi bir başarı elde edildiğini belirten Teknik Direktörümüz Hakan Keleş, “ İlk dört haftada aldığımız 7 puan, bizim hedeflediğimiz puanın altında kalmasına rağmen ilk iki haftada yaşadığımız şanssızlığı, Boluspor ve Bursaspor maçlarında aldığımız galibiyetle telafi ettiğimizi düşünüyoruz, takımımız birbirleriyle uyum içinde çalışmaya ve bunu oyuna yansıtmaya başladılar günden güne iyi bir takım olma yolunda çok adım sarf ediyor, çok çalışıyoruz” dedi.

“MİLLİ TAKIM ARASINI İYİ DEĞERLENDİRECEĞİZ”

Boluspor maçı sonrası oyunculara verilen 3 gün iznin ardından kulüp tesislerinde kampa girerek Milli Maç arasındaki süreyi en iyi şekilde değerlendireceklerini söyleyen Teknik Direktörümüz Hakan Keleş,   “Milli Takım arası bizim için güzel bir fırsat olacak sıkıntılarımızı, eksiklerimizi tespit ederek bunlar üzerinde yoğunlaşacak ve daha iyi seviyelere gelmek için en iyi şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Lig’de karşılaştığımız her maç  bizim için çok önemli, önümüzde Ankaraspor ile deplasmanda oynayacağımız zor bir karşılaşma var. Ankaraspor bu sezon gerçekleştirdiği yeni Transferler ile kadrosunu güçlendirdi. Bizim için zor bir deplasman olacak bunun farkındayız. Ama biz her maç’ta olduğu gibi Ankaraspor maçında da coşkumuzu ve mücadelemizi sahaya yansıtarak Ankaraspor maçından galibiyetle ayrılacağımızı düşünüyoruz” dedi.

“HAZIRLIK MAÇI OYNAYACAĞIZ”

Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor A.Ş ile Cumartesi günü 14.00 ‘da hazırlık maçı oynanacaklarını söyleyen Keleş, Rizespor ile oynayacağımız karşılaşmada, maçlarda daha az süre bulan oyuncularımıza şans vereceğiz. İlk kamp dönemimizde çok fazla hazırlık maçı yapma şansımız olmamıştı. Milli maç arasındaki süreyi en iyi şekilde değerlendirmek için çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam edeceğiz” dedi.

“MARKO MİLİNKOVİÇ TAKIMLA BİRLİKTE ÇALIŞMALARA BAŞLADI”

Sağ ayak başparmağında yaşadığı sakatlık nedeniyle bir süredir takımdan ayrı çalışan Marko Milinkoviç’in takım ile birlikte çalışmalara tam olarak katılacağı bildirildi.

“4 OYUNCUMUZ MİLLİ TAKIM KAMPINDA”

Yeşil Beyaz’lı ekibimizin kadrosunda yer alan 4 oyuncumuz Kerem Kalafat, Traore, Tavares ve Madinda  Milli takımları kadrosuna davet edildi. Milli maç arası bitene kadar takımdan ayrı kalacak oyuncularımız bu dönemde birlikte olamayacakları belirtildi.

Leave a comment

ABONE OL

En güncel haberlerden ve güncellemelerden ilk önce haberdar olmak için mail listemize abone olabilirsiniz.