Teknik Direktörümüz Hakan Keleş, Lig’de puan farkını korumak istediklerini söyledi.
İç sahada oynanan ve 0-0 sona eren İstanbulspor maçından sonra oyuncularıyla konuşan Keleş’in kalan 6 haftaya odaklanılmasını istediği belirtildi.
Keleş, futbolda her an her türlü sonucun çıkabileceğini futbolcularına sürekli olarak hatırlatarak, Eskişehirspor’un kesinlikle küçümsenecek bir takım olmadığını söyledi.
Keleş, bu tip maçların hangi ligde olursa olsun hep zor geçtiğini Cuma günü kendilerini çok zorlu bir Eskişehir maçının beklediğini ve bu mücadelenin bu sezon ki en zor sınavlarından birisi olacağına vurgu yaptı.
“LİDER TAKIMLAR, HEDEF TAKIM OLURLAR”
Keleş, “Eskişehirspor ligde düşmüş bir takım olsa da halen bu ligde oynuyor ve dikkat edilmesi gereken bir takım. Rahat takımlar her zaman sıkıntı çıkarmıştır. Biz hedefe yürüyen bir takımız. Hedefe yürüyen takımlar, lider takımlar, hedef takım olurlar. Bu düşünceden bir an bile uzaklaşmamalıyız. Sahaya çıkıp, lider gibi oynamanızı, mücadele etmenizi, herkesten daha çok istemenizi bekliyorum. Üzerimizdeki 44 yılın özlemi ve bunun verdiği sorumlulukla hareket ederek lig sonunda Giresunspor’u hep birlikte hedefine ulaştırmak için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.
“KRİTİK DÖNEME GİRDİK”
Giresunspor Teknik Direktörü Hakan Keleş, ligde kritik bir döneme girdiklerini belirterek şunları söyledi:
“Eskişehirspor maçına iyi hazırlanıyoruz. Motivasyonumuz yüksek ve iyi konsantreyiz. Her maç kazanmak için çıkıyor mücadele ediyoruz. Rakibimizi asla küçümsemiyor ve çok ciddiye alıyoruz. Sahaya mutlak 3 puan düşüncesi ile çıkacağız. Kazanarak puan farkını korumak istiyoruz. Yoğun bir programa gireceğiz. Buradan en iyi sonuçlarla çıkacağımızı umuyorum. Bir haftada 3 maç oynayacağız. Taraftarımızdan her zaman oldukları gibi yine bilere destek olmalarını ve bu zorlu haftalardan en iyi sonuçlarla çıkmayı umuyoruz.”

HÜSAMETTİN SARI KART CEZALISI
İstanbul maçında gördüğü kart sebebiyle sarı kart cezalısı olan, Hüsamettin Tut Cuma günü deplasmanda oynayacağımız Eskişehir karşılaşmasında yer alamayacak.

Leave a comment

ABONE OL

En güncel haberlerden ve güncellemelerden ilk önce haberdar olmak için mail listemize abone olabilirsiniz.