Giresunspor'umuz Üniversiteli Gençlerimizle Buluştu

Giresunspor'umuz Üniversiteli Gençlerimizle Buluştu

Giresunspor'umuz Üniversiteli Gençlerimizle Buluştu

Başkanımız Hakan Karaahmet, Teknik Direktörümüz Hakan Keleş, takım kaptanımız Zeki Yavru ve futbolcularımızdan Sergen Piçinciol Giresun Üniversitesinin misafiriydi.

Giresun Üniversitesi tarafından düzenlenen bahar şenlikleri kapsamında gerçekleştirilen etkinliklere ve ödül törenine katılan Giresunspor'umuz, ilk olarak Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can'ı makamında ziyaret etti.Şenlik alanında yer alan standları dolaşan Başkan Karaahmet ve beraberindeki Giresunspor heyeti ardından gerçektirilen ödül törenine katıldılar.

 Üniversite öğrencileri tarafından başarılarından dolayı Başkanımız Hakan Karaahmet, Teknik Direktörümüz Hakan Keleş ve Takım kaptanımız Zeki Yavru'ya birer plaket takdim edildi. Program Üniversiteli Çotanaklar standında Kaptan Zeki Yavru ve futbolcumuz Sergen Piçinciol'nun imza etkinliği ile son buldu.

Nazik ev sahiplikleri için Giresun Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Sayın Yılmaz Can hocamız, Rektör Yardımcılarımız, organizasyonda emeği geçen tüm akademisyenlerimiz ile Giresun Üniversitesi öğrencilerine teşekkür ederiz.