TFF 1. Ligde geride kalan son 7 haftayı değerlendiren Taş, takımın genel durumuna dair konuştu.

Tecrübeli oyuncumuz Mehmet Taş, “Ligin sonuna kadar, şampiyonluk için elimizden gelen her şeyi ortaya koymamız gerekiyor” dedi.

TFF 1.Lig’de sezon başından bu yana yoğun ve sıkı bir çalışma ile hazırlılarını sürdürdüklerini söyleyen tecrübeli oyuncumuz Taş, “Takım olarak sezon başındaki disiplinli ve kararlı çalışmalarımıza devam ediyoruz. Takım olarak motivasyonumuzu hep en üst seviyede tutmak için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Giresunspor 44 yıllık bir özlemle Süper Lig hayali kuran bir takım, bizler bunun farkındayız ve bu sezon Şampiyonluk kupasını bu şehre getirerek özlemle geçen o yılları birer anı olarak geride bırakmak istiyoruz” dedi.

“BU ŞEHRE ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR”

“TFF 1. Lig gerçekten zor bir lig ve rakiplerimiz şampiyonluk için büyük bir mücadele veriyor. Haftalardır ligde liderliğimizi koruyoruz. Samsunspor maçına kadar oynadığımız son üç maçta istediğimiz sonuçları elde edemedik ancak Samsunspor maçında aldığımız üç puan bize çok iyi geldi. Elde ettiğimiz bu galibiyet bizi hedefimize bir adım daha yaklaştırdı. Giresunspor şehriyle taraftarıyla Şampiyonluğu sonuna kadar hak eden bir takım. Bu süreçte başkanımız ve yönetimimiz bize büyük destek veriyorlar. Bu tarz destekler bizi daha çok motive etti. Bizimle yaptıkları konuşmalarda sonuç odaklı söylemler yerine, “ Sonuç ne olursa olsun yanınızdayız” dediler. Daha öncede söylediğim gibi tekrar söylemek istiyorum biz burada birlikte bir aile gibi olduk ve bu birlikteliğin sonucunda birçok başarıya, birçok ilke imza atacağız”

“ARTIK HER MAÇ FİNAL”

“Artık bizim için her maç final bundan önce olduğu gibi bundan sonrada maç maç ilerleyecek ve aynı disiplin ve kararlılıkla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Giresunspor camiasının çok büyük bir taraftarı var bize her zaman destek olan ve yanımızda olduklarını her daim hissettiren mükemmel bir taraftar grubu onların desteğine ihtiyacımız var. İnşallah sezon sonunda şampiyonluk kupasını bu şehre getirdiğimizde hep birlikte sevineceğiz”.

Leave a comment

ABONE OL

En güncel haberlerden ve güncellemelerden ilk önce haberdar olmak için mail listemize abone olabilirsiniz.