Giresunspor ve Giresun Belediyesi’nin Türk Kızılay’ı ile yürüttüğü “ Çotanak Kan Veriyor! Hastalara Can Veriyor” Kan Bağışı kampanyası, Kulüp Başkanımız Hakan Karaahmet ve Belediye Başkan Yardımcımız Abdurrahman Demirel’in katılımı ile Atatürk Meydanında gerçekleştirildi.

Başkanımız Hakan Karaahmet ve Giresun Belediyesi Başkan yardımcımız Abdurrahman Demirel’in katılımıyla başladı.

Başkanımızın burada yaptığı konuşmada, kan bağışının sürekli bir ihtiyaç olduğunu ve Türk Kızılay’ının yürüttüğü kan bağışı kampanyalarına sürekli destek verilmesi gerektiğini söyleyerek, “Özellikle bu zor zamanda herkesin fazla özen göstermesini istiyoruz. Giresunspor sadece bir futbol takımı değil bizlerde Giresunspor kulübü olarak her sosyal projenin içerisinde her meselenin içerisinde, her süreç içerisinde yer alan bir kulüp olacağız. Bu kapsamda  Giresunspor camiası olarak kan bağışladık” dedi.

Başkanımız Hakan Karaahmet, yeni bir kampanya başlattıklarını ifade ederek, “Tüm taraftarlarımızı, tüm Giresunluları kan bağışı yapmaya, özellikle bu süreçte kan bağışlamaya davet ediyoruz. Bağış yapan tüm taraftarlarımıza da Giresunspor maskesi hediye edeceğiz. Özellikle bu süreçte kan bağışına çok ihtiyaç var. İnşallah bizimle beraber Giresun’da Kızılay iyi bir kan bağışı alır.” diye konuştu.

ABONE OL

En güncel haberlerden ve güncellemelerden ilk önce haberdar olmak için mail listemize abone olabilirsiniz.