Giresun nüfusuna kayıtlı 500 bin’e yaın hemşehrimiz var. Bazı şeyler ben Giresunluyum demekle değil ben Giresunspor’un yanındayım demekle oluyor. Talip olduğunuz 500 bin Giresunlunun bugün size ihtiyacı var. Desteğinize ihtiyacı var.

Başkanımız  Hakan Karaahmet, düzenlediği basın toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Giresunspor Tesisleri’nde gerçekleştirilen basın toplantısında Başkanımız Hakan Karaahmet, Giresunspor’un Giresun’un en önemli değeri olduğunu belirterek, iş adamlarının, iş dünyasının Giresunspor’a destek çıkması gerektiğini söyledi.

Giresunspor’da her alanın şeffaf bir şekilde sunulduğunu ifade eden başkanımız Hakan Karaahmet, “ bizler buraya geldiğimiz ilk günden itibaren kulübün bulunduğu durumu, sorunlarını tüm açıklığıyla bildiriyoruz. Bildirmeye de devam edeceğiz. Bizler Giresunspor ne yaşıyor ve yaşatılıyorsa tüm açıklığıyla sizlere anlatmaya devam edeceğiz. Çünkü Giresunspor bu şehrin en önemli değerlerinden bir tanesi değil, en önemli değeridir. Bizler bu kulübe geldiğimiz günden beri şunu görüyoruz. Birileri bu kulübe o kadar zarar vermiş ki bunun bir tarifi yok. Ancak şu da bilinmelidir ki kimsenin bu kulübe bunları yaşatmaya hakkı da yok. Biz var olduğumuz sürece bunların altında asla kalmayacak gereken herkese haddini bildireceğiz” ifadelerini kullandı.

“Yardım Eden Herkese Teşekkür Ederiz”

Giresunspor Kulübü ile ilgili kötü düşüncelere sahip insanların olduğunu ve bu insanların tek amacının Giresunspor’a zarar vermek olduğunu söyleyen başkanımız Hakan Karaahmet, Giresun’un %99‘ u Giresunsporlu ancak %1’ lik bir kesim var ki bunların tek derdi Giresunspor kötü olsun, zarar görsün. Benden kimse susmamı beklemesin. Giresunspor sayfalarında bu kulübe yardım eden herkese teşekkür ediyoruz. Giresunspor’un Gir-Park ihalesine itiraz edenlerin Giresunlu olduğundan şüphe duyarım. Ancak Bu kulüp için canla başla çalışan destek veren ve destek vermek için her türlü gayreti gösteren %99’luk bir kesim var ki ben buradan hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu anlamda Valimiz Sayın, Enver Ünlü’ye, Belediye Başkanımız Sayın, Aytekin Şenlikoğlu’na da teşekkürlerimi iletiyorum. Giresunspor’a sonuna kadar desteklerini sunuyorlar. Bu takım için kaynak oluşturmak için gayret gösteriyorlar. Ancak bu çaba ve gayretleri neticesinde kendilerine iletilen cevapları duyduğumda çok üzülüyorum” dedi.

İSTANBUL’DA 500 BİN KİŞİNİN OYUNA TALİP OLDUNUZ!

İstanbul’da bulunan Giresunlu Belediye Başkanlarına çağrıda bulunan başkanımız Hakan Karaahmet, Başarı istiyorsak bunun bir bedeli ve bir sorumluluğu var. Bugün bakıldığında İstanbul’da Giresun nüfusuna kayıtlı 500 bin’e yakın hemşehrimiz var. Bazı şeyler ben Giresunluyum demekle değil ben Giresunspor’un yanındayım demekle oluyor. Talip olduğunuz 500 bin Giresunlunun bugün size ihtiyacı var. Desteğinize ihtiyacı var. İstanbul’da sadece Giresunlu başkan sanırım Lokman Çağırıcı diğerleri ya Giresunlu değil ya da Giresunspor’dan haberleri yok. Formamızda reklam yok. Demek ki, Giresunlu işadamı yok. İnsanlara bu mutluluğu parayla veremezsiniz. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan Giresun için bu kadar uğraşırken, işadamları nerede? Bu kulüp için sessiz kalınmasaydı bu takım bu noktalara gelmezdi” Gelin bu mutluluğu bu başarıyı paylaşın kenarda durmayın. Buradan herkese çağrıda bulunuyorum. Bu işin bir sorumluluğu var. Başarı istiyorsak bir bedeli var. Ben Giresunspor ile ilgili her bilgiyi paylaşmaya, anlatmaya, herkesin yanına gitmeye varım” dedi.

“BAŞARIMIZ HER YERDE KONUŞULUYOR”

Giresun şehrinin, Giresunspor’un elde ettiği başarı ile anılmasından büyük mutluluk duyduğunu belirten başkanımız, “Bu başarıyı bizlere getiren bunun için gayret gösteren, çabalayan herkese canı gönülden teşekkür ediyorum. Bugünkü başarı emin olun her yerde konuşuluyor. Bu şehrimiz adına çok güzel bir şey. Bizi ayakta tutan halkın verdiği destek. Umut ediyorum ki diğer taraflardan da destekler gelir. Destek vermemek için bir çok neden üretilir ama vermek için  tek bir neden vardır ki o da Giresunspor. Destek veren ve verme gayreti içinde olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Leave a comment

ABONE OL

En güncel haberlerden ve güncellemelerden ilk önce haberdar olmak için mail listemize abone olabilirsiniz.