Giresunspor’un kalıcı gelir elde etmek amacıyla sürdürdüğü çalışmalar ile ilgili açıklamalarda bulunan Basın Sözcümüz Ferhat Karademir, “Akaryakıt İstasyonu’nun” kulübümüze kazandırılması ile alakalı yönetim kurulumuzun yol haritasını belirlediğini söyledi. 

Giresunspor’un hakkı olan otopark ve akaryakıt istasyonu alanlarının geri alınabilmesi için belirlenen sürecin planlandığını aktaran Karademir şunları söyledi.

Giresunspor işletirken elinden alınan “Liman Otoparkı İşletmesi” nin yeniden Giresunspor tarafından işletilmesi ve Giresunspor’a düzenli gelir getirmesi için İmar Planına işlendikten sonra Giresunspor yerine başka bir işletmeye verilen “ Akaryakıt İstasyonu” nun kulübümüze kazandırılması için yönetim kurulumuz yol haritası belirlemiştir. Ayrıca, ilgili firmalara da Giresunspor’un bu alandaki haklı talebi iletilmiştir.

“Belirlenen Süreç Planlandı”

Giresunspor’un hakkı olan otopark ve akaryakıt istasyonu alanlarının geri alınabilmesi için Giresun Valisi ve Giresun Belediye Başkanı’na konu hakkında bilgilendirme ziyaretleri düzenleyeceğiz. Ayrıca Kamuoyunu bilinçlendirme faaliyetleri yaparak güçlü  bir imza kampanyası düzenleyecek, taraftarımız ve halkımızın desteğini toplayacağız. Bu konuda sürdürdüğümüz tüm süreci saygıdeğer Giresun Halkı ile düzenli olarak paylaşacağız.” dedi.

ABONE OL

En güncel haberlerden ve güncellemelerden ilk önce haberdar olmak için mail listemize abone olabilirsiniz.